Суббота, 27.04.2024, 21:10
Глибоцький Професійний Ліцей
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории каталога
Дозвілля [2]
Робота гуртків,Тематичні вечори
Умови вступу [2]
Умови навчання [1]
Історична довідка [2]
Охорона праці [0]
Наші працівники [2]
Загальна інформація
Главная » Файлы » Історична довідка

В категории материалов: 2
Показано материалов: 1-2

Сортировать по: Дате · Названию · Комментариям · Загрузкам · Просмотрам

http://gpl.co.ua/





Історична довідка | Просмотров: 5047 | Загрузок: 0 | Добавил: administrator | Дата: 26.03.2009 | Комментарии (2)

Світлі й ошатні корпуси Глибоцького професійного ліцею видно з далеку. Сотні молодих людей розпочинають тут свою самостійну дорогу в трудове життя. 
  Глибоцький професійний ліцей був започаткований в 1954 році на базі Просекурянського м′ясного радгоспу, організатором був Дмитрієв Андрій Георгійович. Заняття розпочались в жовтні 1954 р. і читались тільки спец предмети за професією тракторист – машиніст сільського виробництва. З 1955 по 1965 р. сільське професійно- технічне училище (тоді №2) було основним в області постачальником кваліфікованих робітничих кадрів для цілинних земель Казахстану. 
  З 1969 року почалась перебудова училища в навчальний заклад з трьохрічним терміном навчання із наданням середньої освіти з числа молоді, яка закінчила восьмирічну школу. 
  Минали роки. У 1980 р. в училищі з′являється базовик – Міністерство меліорації і в той же час в смт. Глибока на кошти базовика на самому видному місці споруджуються корпуси Глибоцького професійного училища № 22.  


  Вітри перемін все владніше торкаються училища, враховуючи соціально – економічне перетворення в Україні та запити ринку праці і молоді. В Глибоцькому професійному училищі № 22 ліцензуються нові професії: слюсар з ремонту автомобіля; водій автомобіля категорії «В»,«С»; майстер сільського будівництва( бетоняр, муляр, маляр, штукатур); верстатник широкого профілю; кухар ; кондитер; столяр будівельний; тесляр; кравець;бухгалтер с\ г виробництва. 

В 2004 році професійно – технічне училище реорганізовано у професійний ліцей. Якісно новий навчальний заклад з підготовкою нових суміжних професій :конторський службовець (бухгалтерія) – оператор комп’ютерного набору; тракторист- машиніст с\ г виробництва категорії «А»,«F». Структура підготовки кваліфікованих робітників навчального закладу приведена у відповідність структури економіки області, завдяки чому молодь отримала можливість більш вдало обирати професії необхідні на ринку праці. 

Важливе місце в роботі ліцею відводиться створенню належних умов для здобуття учнями одночасно з професією і повної загальної середньої освіти. В цьому напрямку діяльності є позитивні зрушення, викладачі на своїх уроках вдало використовують лекційно – семінарську систему викладання та опорні конспекти. Впроваджують в навчальний процес розроблені власні трьох рівневі навчальні системи, що вживає на ріст якості знань учнів. Учні мають можливість навчатись і працювати в новому комп’ютерному кабінеті на 11 місць. Переобладнані лабораторії – кухарів; кондитерів; верстатників; столярів – будівельників(тесляр); кравців; бетоняр – муляр (маляр, штукатур). Всі вони переміщені в навчально – виробничий корпус № 2. 

Із 32 викладачів 16 викладають спеціальні дисципліни, 16 – загальноосвітні. З 37майстрів виробничого навчання 10 мають педагогічне звання «Майстер виробничого навчання першої категорії», 2 – « Майстер виробничого навчання другої категорії», 17 викладачів – освітньо-кваліфікаційний рівень « Спеціаліст вищої категорії», 4 – «Викладач методист», 7 – «Старший викладач».6 інжинерно-педагогічних працівників є «Відмінниками освіти України»

Учні ліцею мають можливість проживати в обладнаному гуртожитку на 260 місць, харчуватись в просторій їдальні на 180 місць, займатись в спортивній та тренажерній залі та відвідувати бібліотеку з читальною залою на 50 місць. 
  В гуртожитку працюють 3 – вихователі, із них 1– має педагогічне звання «Старший вихователь». Створені всі умови для праці та відпочинку.

  Велика увага відводиться позаурочній право-виховній, спортивно – оздоровчій роботі, розвитку технічної творчості, створенню для учнів належних соціально- побутових умов.
  За роки існування професійний ліцей щороку випускає понад 210 висококваліфікованих робітників. Значно розширилась співпраця за останні роки із службою зайнятості щодо перепідготовки, професійного навчання непрацюючого населення. Щорічно формується програма співпраці, яка успішно виконується. Також діють курси підготовки водіїв по направленню військового комісаріату.
  Випускники ліцею мають змогу продовжити навчання в Заставнівському ВПУ №24 після закінчення якого можуть продовжити навчатись в Тернопільському сільськогосподарському інституті. Також існує тісна співпраця з Кіцманським с \г технікумом і Кам′янець – Подільським аграрно – технічним університетом. 
  Глибоцький професійний ліцей пропонує молоді 10 професій з яких забезпечується високий рівень підготовки.


Історична довідка | Просмотров: 2066 | Загрузок: 0 | Добавил: administrator | Дата: 26.03.2009 | Комментарии (0)

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Copyright MyCorp © 2024